Reklama na stronie

Data dodania: 19 lutego 2017

Jeśli posiadasz ofertę, która może zainteresować osoby odwiedzające WPzlecenia.pl, udostępniam Ci powierzchnię reklamową. Oto zasady.

Przede wszystkim – powtórzę się w tym miejscu – reklamować się mogą tylko osoby lub firmy, których „produkt” może zainteresować osoby odwiedzające naszą witrynę. Szanuję moich  „czytelników” i dopuszczam tylko banery skierowane do web-developerów i osób szukających web-developerów. Jeśli więc świadczysz usługi programistyczne, tworzysz wtyczki lub motywy do WordPressa, zajmujesz się pozycjonowaniem, web-hostingiem – zapraszam. Jeśli nie jesteś pewien czy spełniasz te wymagania, napisz na adres podany na końcu, a odpiszę bezzwłocznie.

Kupując reklamę kupujesz całą powierzchnię na wyłączność na minimalnie okres jednego miesiąca. Oznacza to, że żadna inna firma nie będzie się reklamować na wpzlecenia.pl poza Twoją w tym  czasie. Ma to oczywiście zrozumiały minus, że czasem trzeba będzie poczekać aż poprzednia kampania reklamowa innej firmy się zakończy (data od kiedy powierzchnia będzie dostępna znajduje się w dalszej części tej strony).

Twoja reklama będzie się wyświetlać w postaci banera:

Innymi słowy Twoja reklama będzie w całym serwisie poza stroną dodawania zlecenia i stroną wykupowania płatnego dostępu.

Dodatkowo otrzymasz gratis możliwość umieszczenia banera na samej górze sidebara  podserwisu dev.wpzlecenia.pl (skierowanego do wordpressowych developerów), ponad już obecnymi tam banerami (a zatem tam wyłączności nie ma).

Dodatkowo przy początku kampani (i każdego kolejnego miesiąca, w którym będziesz kontynuować reklamę) poinformuję o Tobie w ciepłych słowach na facebookowej stronie WPzlecenia.

Dane, które na pewno Cię interesują:

Odwiedziny WPzlecenia.pl (03.2019): 6,9 tys sesji, 2,1 tys użytkowników, 27,3 tys odsłon miesięcznie
Odwiedziny dev.WPzlecenia.pl (03.2019): 0,7 tys sesji, 0,6 tys użytkowników, 2,5 tys odsłon miesięcznie
Zasięg na Facebooku: 4 tys użytkowników miesięcznie
Ilość odwiedzin jest raczej stabilna, ale nie gwarantuję, że w kolejnych miesiącach będzie taka sama (jeśli będzie radykalnie inna, zwrócę proporcjonalnie część kosztów reklamy).

Cena za reklamę (miesiąc kampanii na wyłączność na wpzlecenia.pl, miesiąc kampanii nie na wyłączność na dev.wpzlecenia.pl, wpis sponsorowany na Facebooku): 400 zł. Do zamówienia wystawiam rachunek.

Dostępność powierzchni: od sierpnia 2019.

Jesteś zainteresowany/a? Napisz na kkarpieszuk@gmail.com podając adres strony, która ma być reklamowana, a niezwłocznie odpiszę Ci czy dopuszczę jej reklamę i poinformuję o dalszych krokach (numer konta do wpłaty, dane techniczne banerów itp, możliwa data rozpoczęci emisji…)

Możliwość komentowania została wyłączona.