[Technical Support Agent] – wsparcie techniczne wtyczek FiboSearch i FiboFilters

Data dodania: 25 marca 2024

Cześć,
zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Technical Support Agent. Głównym zadaniem będzie wspieranie klientów w użytkowaniu wtyczki FiboSearch oraz pokrewnej FiboFilters i pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów, głównie związanych z integracjami z innymi wtyczkami lub motywami do WordPressa.

Jeżeli znasz się na WordPressie, kochasz pomagać ludziom i lubisz dostawać zastrzyk endorfin, czytając w odpowiedziach "YES! It works! You saved my life, thanks ;)", to ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy 5000 – 6000 zł netto przy B2B przy 6h pracy dziennie. Można też umówić się na mniej godzin np. 4h. Praca pon. – pt. Godziny pracy do ustalenia. Dni wolne i płatne urlopy tak jak na UoP.

Zainteresowamych zapraszam do rozwiązania 3 zadań związanych z WordPressem na tej stronie – https://fibosearch.com/technical-support-agent-rekrutacja/

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!