Potrzebuje postawić nowy sklep woocommerce na zakupionym szablonie.

Data dodania: 28 marca 2024

Zakres zlecenia.
Postawienie sklepu na woocommerce. W oparciu o theme: https://xstore.8theme.com/elementor2/sport?
Chodzi o podstawową konfigurację sklepu, ze wszystkimi tłumaczeniami. Grafiki dostarczę. Stary sklep dostępny jest tutaj: levoit.pl
W szczegółach:
1. Wszystkie tłumaczenia muszą być zrobione:komunikaty systemowe, komunikaty błędów, komunikaty walidacji.
2. Checkout musi otrzymać dodatkowy wybór: Kupuję jako osoba prywatna Kupuję jako firma/organizacja. W oparciu o ten wybór odpowiednie dane są wymagane. Dla firm/organizacji obowiązkowym polem musi być nazwa firmy i NIP (jako dane do płatności)
3. Produkty możemy przenieść sami lub mogą wejść w zakres pracy – jeżeli przeniesienie będzie w zakresie prac to musi to być zrobione z pełnym formatowaniem układu/opisu/zdjęć (możemy to doprecyzować)
4. Wszystkie strony statyczne muszą być przeniesione ze strony levoit.pl (regulamin, polityka, koszty i metody dostawy, zwroty, metody płatności)
5. Listing produktów powinien zawierać gwiazdki wynikającą z ocen produktów, wraz z informacją o ilości tych opinii dla danego produktu (tak jak to jest teraz na levoit.pl). Rating/gwiazdki powinny być też widoczne na stronie produktu
6. Przeniesienie wszystkich opinii produktowych do nowej strony
7. Opcjonalnie przeniesienie zamówień ze levoit.pl
8. Checkout: chciałbym aby był bardzo podobny do obecnego (sekcja metod wysyłki może być ładniej sformatowana). Nie potrzebuję linii typu soubtotal. Powinny się sumować produkty do jednej liczby, a następnie produkty wraz z kosztem dostawy do kolejnej liczby. Metody wysyłki byłoby fajnie jakby miały ikonki przewoźników (tak jak jest teraz na levoit.pl). Na checkout również możliwość zalogowaia się i podania kodu rabatowego. Kod rabatowy powinien być na dole (poniżej danych bilingowych i adresowych).
9. Generalnie chciałbym aby nowa strona uwzględniała dzisiejesze standardy UX.
10. Chciałbym aby system/backend zbierał dane faktury w przypadku zakupów przez firmę, tak aby następnie można było wystawić fakturę na firmę z NIPem (niby standard ale wolę napisać wprost). Sklep będzie zintegrowany z Baselinker.
11. Chciałbym aby rozwiązanie było przetestowane (tak aby nasze testy nie były pierwszymi testami, a jedynie końcowymi testami)
12. Chciałbym aby maile do Klientów (po zakupach) były wysyłane tak jak są teraz na levoit.pl
13. Chciałbym aby SEO Yoast plugin był przeniesiony (jak się da to z danymi) na nowy sklep (obecnie plugin ten jest na levoit.pl)
14. Chciałbym aby prace prowadzone były na oddzielnym serwerze, a po zakończeniu aby zostały przeniesione na serwer docelowy
15. Wszelkie zmiany w kodzie chciałbym aby byly wykonywane za pomocą odpowiednich wtyczek lub z wykorzystaniem dziedziczenia childtheme.
16. Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania zarówno w wersji klasycznej jak i mobilnej (zielony status na https://pagespeed.web.dev/)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!