Zlecę stworzenie serwisu internetowego – kopia strony Kliniki[.]pl

Data dodania: 7 stycznia 2024

Poszukuję doświadczonej agencji lub freelancera do stworzenia serwisu internetowego, który będzie funkcjonalną kopią strony Kliniki[.]pl. Marketplace Kliniki[.]pl łączy pacjentów z prywatnymi placówkami medycznymi, kosmetycznymi oraz ośrodkami rehabilitacji. Za jego pośrednictwem pacjenci mogą odnaleźć odpowiednią placówkę, która najlepiej spełni wymagania, sprawdzić niezależne opinie, a także umówić się na zabieg, badanie czy konsultację lekarską.

Oczekuję pełnej zgodności z funkcjami oryginalnej strony, w tym systemu rezerwacji online, wyszukiwarki klinik, integracji z mapami, panelu użytkownika, panelu klinki, cennika i innych kluczowych funkcjonalności.

Tworzony serwis powinien zawierać między innymi następujące elementy:
Strona główna z logo, menu, banerem, sekcją wyszukiwania, sekcją oferty i sekcją opinii.
Sekcja wyszukiwania placówek medycznych na podstawie różnych kryteriów, takich jak lokalizacja, specjalizacja, ceny, opinie.
Strony profilowe placówek medycznych z informacjami o placówce, jej danych kontaktowych, ofercie i opiniach.
Możliwość rezerwacji wizyt w placówkach medycznych.

Budżet:
Minimalny budżet 3500 zł netto może ulec zmianie w zależności od złożoności serwisu i zakresu dodatkowych funkcji do maksymalnie 4 500 netto.

Netto: od 3500 zł do 4 500 PLN
Brutto: od 4305 do 5035 PLN (przy założeniu 23% VAT)

Proponowane technologie:
Otwarci jesteśmy na różne technologie, jeśli będą dostosowane do wymagań projektu.Proponowane technologie do stworzenia serwisu internetowego, który będzie kopią strony Kliniki[.]pl, to:

WordPress: Jest to popularny system zarządzania treścią (CMS), który zapewnia dużą elastyczność i łatwość zarządzania treścią. WordPress jest dobrze znany ze swojej dostosowalności dzięki szerokiej gamie wtyczek i motywów. Jest to rozwiązanie szczególnie odpowiednie, jeśli planujesz regularne aktualizacje treści na stronie.
HTML, CSS i JavaScript: Te technologie są podstawą tworzenia stron internetowych i umożliwiają stworzenie niestandardowego interfejsu użytkownika oraz interaktywnych elementów strony.
Bootstrap: To framework front-endowy, który może być używany do szybkiego tworzenia responsywnych i mobilnie przystosowanych stron internetowych. Może być połączony z HTML, CSS i JavaScriptem, aby zwiększyć efektywność projektowania i zapewnić spójność wizualną.
PHP: Jako język serwerowy, PHP może być wykorzystywany do budowy bardziej złożonych funkcji, szczególnie jeśli WordPress jest używany jako CMS.
MySQL: Do zarządzania bazą danych strony, MySQL może być stosowany w połączeniu z PHP, co jest standardową praktyką w przypadku stron opartych na WordPressie.
Integracja z API: Dla funkcji takich jak system rezerwacji online czy mapy, może być wymagana integracja z zewnętrznymi API.

Proszę o przedstawienie propozycji technologicznych w odpowiedzi na ogłoszenie.

Wymagania dodatkowe:
Strona powinna być w pełni responsywna i zoptymalizowana pod kątem SEO.
Oczekuję, że projekt będzie zawierał również podstawowe zabezpieczenia i optymalizację szybkości ładowania strony.
Proszę o podanie szacowanego czasu realizacji projektu oraz dostarczenie portfolio zrealizowanych projektów.

Termin realizacji
Termin realizacji serwisu to maksymalnie do 8 tygodni od podpisania umowy.

Proces wyboru wykonawcy:
Rozpatrywane będą oferty, które zawierają wstępny szkic projektu oraz poponowane technologie i szczegółowy kosztorys.
Kluczowe będzie doświadczenie w tworzeniu podobnych serwisów oraz pozytywne opinie od poprzednich klientów.

Sposób aplikowania:
Proszę o przesłanie oferty na adres email walerys@protonmail.com lub przez system. W odpowiedziach oczekuję na wstępną koncepcję realizacji projektu oraz portfolio.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!