SKLEP INTERNETOWY z elemetami MARKETPLACE

Data dodania: 30 listopada 2023

Poszukujemy doświadczonego zespołu webowego lub freelancera-(ów) z udokumentowanym portfolio, które obejmuje realizację projektów e-Sklep/Marketplace lub projektów o podobnym charakterze oraz kreatywną wizją na stworzenie nowoczesnej platformy sprzedażowej. Naszym głównym celem jest zbudowanie środowiska sprzedaży opartego na stabilnym "silniku" dającym możliwość rozbudowy o nowe moduły w przyszłości przy jednoczesnym przyjaznym i intuicyjnym środowisku zarządzania przez administratora, zawierając w swojej budowie wymagane elementy modelu Marketplace. Projekt w swoim zamiarze ma za zadanie zapewnić potencjalnym klientom łatwy, bezpieczny i intuicyjny proces zakupów, jednocześnie dostarczając elastyczne i przyjazne środowisko do zarządzania sprzedażą naszym partnerom biznesowym.

Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie i jesteś gotów podjąć się tego wyzwania, serdecznie zachęcamy do kontaktu.
Prosimy o przesłanie swoich propozycji wraz z określeniem budżetu oraz danymi oferenta poprzez formularz lub na adres e-mail marketplace@tech-store.pl.
Pisząc wiadomość lub zapytanie zaznacz z jakiego portalu pochodzi zlecenie.

Termin składania ofert upływa 31.12.2023, więc prosimy o przesłanie swoich propozycji przed tą datą.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!