Przygotowanie formularzy zgłoszeniowych (listy mailingowej) uczestników olimpiady języka angielskiego

Data dodania: 29 listopada 2023

Dzień Dobry,
poszukuje osoby chętnej do przyjęcia zlecenia mającego na celu przygotowania oprogramowania do przeprowadzenia rejestracji nauczycieli (szkół) oraz uczniów na konkurs (olimpiadę) organizowana przez moje liceum.
W poprzednich latach olimpiada przeprowadzana była w sposób "półautomatyczny", ale z uwagi na duże zainteresowanie i dużą ilość uczestników musimy proces rejestracji zautomatyzować. Strona konkursu w roku ubiegłym z której można wywnioskować o zakresie prac znajduje się pod linkiem: https://liceum.regent.edu.pl/olimpiada/

Po krótce ma to wyglądać następująco:
1. Nauczyciel zgłasza swoja szkołę na olimpiadę. Rejestruje się na stronie podając swoje dane oraz dane szkoły którą reprezentuje (weryfikujemy jego adres email poprzez link wysłany w wiadomości). W ten sposób tworzymy jego zespół – reprezentację z danej szkoły).
2. Uczniowie po rejestracji zespołu nauczyciela mogą rozpocząć rejestrację (dołączając do niego). Weryfikujemy, ich adres email (poprzez link w emailu wysłanym do ucznia) a także weryfikujemy konto email rodzica/opiekuna (w ten sam sposób), który w ten sposób daje zgodę na uczestnictwo dziecka w konkursie.

Korzystając z listy mailingowej w podziale na nauczycieli i uczniów będzie przeprowadzony konkurs i informować uczestników o jego przebiegu. W pierwszym etapie (w szkole nauczyciela) a w drugim finałowym w mojej szkole. Konkurs nie jest on-line. Pomoc ma polegać na rejestracji uczestników i weryfikacji email, a także na przesyłaniu po każdym etapie certyfikatu uczestnictwa.

Strona konkursu w roku ubiegłym z której można wywnioskować o zakresie prac znajduje się pod linkiem: https://liceum.regent.edu.pl/olimpiada/
Więcej szczegółów przekaże w trakcie bezpośredniego kontaktu
Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia proszę o kontakt na email: marek.goerick@regent.edu.pl
Pozdrawiam
Marek Goerick
Regent College International Schools
Elbląg

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!