Dopisanie 3 funkcjonalności do WPForms

Data dodania: 3 listopada 2023

Mam do zrobienia 3 funkcjonalności, które rozbudują wtyczkę WP forms.
Zlecenie możemy podzielić na dwa odrębne projekty.
FORMULARZ nr. 1
1. Auto uzupełnianie dwóch pól tekstowych: nazwy województwa oraz miasta.
2. Implementacja Inpost Api – chodzi o to, żeby użytkownik mógł wybrać z listy/mapy paczkomat do którego ma być nadana przesyłka. Docelowo będzie to wysyłka za darmo, czyli nie potrzebuję żadnych płatności itp. – sam wybór paczkomatu.
FORMULARZ nr. 2
Jest to formularz na zasadzie QUIZU, który polega na rozszyfrowaniu 4-literowego skrótu. Na potrzeby zapytania przyjmijmy, że jest to "PZPN". Czyli mamy tylko jedno pole, do którego użytkownik wpisuje swoją propozycję. Jeśli propozycja jest nieprawidłowa – pojawia się powiadomienie "próbuj dalej". Propozycja jest prawidłowa (czyli "Polski związek piłki nożnej") – pojawia się powiadomienie o prawidłowej odpowiedzi. Pod tym oknem widać najaktualniejsze propozycje innych osób (3-4 szt.). Musi być tu zastosowana cenzura wulgaryzmów. Dobrze, gdyby publikowane frazy wymagały 4 słów i pierwszych liter według ustalonego skrótu (ten skrót będzie jeden i ustalony na sztywno).
Więcej szczegółów udzielę mailowo lub telefonicznie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!