stała współpraca z fullstack WP developerem stawka 80-110zł/h

Data dodania: 24 października 2023

White Label Coders to grupa inżynierów, specjalistów IT, projektantów i kierowników projektów doświadczonych w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych głównie w WordPress, PHP, Angular, Node JS i React.

Realizujemy projekty dla klientów z firmami z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Holandii, Australii, Singapuru, czy Polski.

Obecnie poszukujemy developera, który będzie tworzyć rozwiązania informatyczne i realizować projekty wewnętrzne i zlecane przez naszych klientów. Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie realizować zadania oraz wspierać członków zespołu.

Nasze wymagania to znajomość: RWD (CSS), PHP, jQuery (JS), Bootstrap (CSS), WP – CLI, WP – WooCommerce, DATABASE – basics, Security, SEO, PHP – Performance, AJAX, DATABASE – performance, WP – headless, WP-Language locations.
Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie.

Oferowane warunki pracy:
Zgrany, wspierający się i dobrze współpracujący zespół,
Praca zdalna lub w przyjaznym biurze w Gliwicach z łatwym dojazdem i bezpłatnym parkingiem,
Forma zatrudnienia B2B, Stawka 80 – 110 zł/h.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!