poszukiwany/poszukiwana senior WP dev

Data dodania: 24 października 2023

Szukamy przewymiataczy WordPress do okazjonalnej współpracy, która z czasem może (ale też nie musi) zamienić się we współpracę full-time.

Jeśli uważasz, że jesteś jednym/jedną z nich, przeczytaj uważnie wymagania poniżej nim odpowiesz, bo to ogłoszenie nie jest dla każdego 🙂

Pracujemy z dużymi projektami, o skali często idącej w tysiące roboczogodzin. Wymagają one staranności, wiedzy i lat doświadczenia koderskiego.

Jeśli:
jesteś developerem z krwi i kości – posiadasz świetną znajomość WordPressa, ale i masz doświadczenie z Symfony, Laravel lub innymi frameworkami i technologiami,
wiesz co to OOP,
rozróżniasz join od left join 🙂
sage, Bedrock i Tailwind nie są dla Ciebie obcymi słowami!
posiadasz choć podstawową znajomość tematów CI/CD,
potrafisz pisać unit testy (mile widziane) w WordPress oraz sprawnie poruszasz się w GIT,
masz doświadczenie w pisaniu customowych bloków gutenberga oraz niezbędny do tego poziom znajomości React (bardzo mile widziane),
rozmowy z Klientami anglojęzycznymi nie stanowią dla Ciebie problemu,
to jest duża, szansa że pasujemy do siebie 🙂
Interesują nas zarówno osoby z mocniejszą specjalizacją w backendzie jak i frontendzie (w drugim przypadku oczekujemy bardzo dobrej znajomości przynajmniej vanilla js, a jeszcze lepiej React i custom gutenberg).
W procesie weryfikacji będziemy chcieli zobaczyć Twoje próbki kodu, oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu. Nie wykluczamy też, że poprosimy Cię o wykonanie zadania testowego.

przeciętnie stawki oscylują w granicach 80-120zł/h ale wszystko do dogadania w zależności od twojego doświadczenia

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!