Kilka skryptów do WordPressa

Data dodania: 10 lipca 2023

[Zlecenie Potrzebujemy Kodera do kilku skryptów]
1) Skrypt do tworzenia reklam online facebook – czyli prosty skrypt klient wrzuca zdjęcie i może na nim dodawać napisy – tak, aby utworzyć reklamę w rozmiarach 1080 x 1080. Możemy rozbudować ten program o jakieś pomysły kodera – np: dodatkowe elementy graficzne do dodania, szablony itp. Następnie może sobie pobrać gotową grafikę na komputer. – Jezeli jest możliwość to generowanie grafik za pomocą AI.
2) Skrypt, w którym będziemy wrzucać tekst maila i na podstawie listy zakazanych słów. System podpowie nam jaka jest szansa na wpadnięcie w SPAM tego maila.
3) Skrypt AI, który generuje nagłówki czyli np: Wygeneruj nagłówek na landing page dla trenera personalnego. Klient wpisuje tylko fraze trener personalny i wyskakuje mu taki wynik.
4) Więcej takich programów potrzebujemy, więc jeżeli ktoś będzie miał pomysły to będą kolejne zlecenia 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!