WordPress developer do stałej współpracy b2b

Data dodania: 3 czerwca 2023

Jesteśmy małym studiem projektowym specjalizującym się w projektowaniu graficznym, brandingu oraz tworzeniu profesjonalnych stron internetowych dla naszych klientów. Aktualnie poszukujemy utalentowanego WordPress Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za wdrożenia, instalację oraz administracje WordPressa oraz WooCommerce na serwerach naszych klientów. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za tworzenie stron internetowych na podstawie dostarczonych makiet z programu Figma.

Wymagania:
– Doświadczenie we wdrażaniu WordPressa i WooCommerce na serwerach klienta.
– Umiejętność tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem makiet z programu Figma.
– Mile widziane doświadczenie z Oxygen Page Builder.
– Znajomość zagadnień związanych z backendem WordPressa, w tym aktualizacje wtyczek, zabezpieczenia i tworzenie kopii zapasowych.

Oferujemy:
– Stałą współpracę na zasadach B2B.
– Prace w 100% zdalną
– Brak sztywnych godzin pracy (praca projektowa nie ważne kiedy byle dowiezione na ustalony termin)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszam do kontaktu. Szczegóły dotyczące oferty znajdziesz w wiadomościach prywatnych.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!