Modernizacja strony internetowej WordPress i dedykowane skrypty WordPress

Data dodania: 10 marca 2023

Poszukujemy wykonawcy strony internetowej WordPress, która zastąpi dotychczasowe rozwiązania stosowane przez nas na stronie. Obecnie projekt jest postawiony na WordPress + Learndash + szereg dedykowanych skryptów, dodatkowych wtyczek itp., co mocno destabilizuje całą infrastrukturę. Zależy nam na tym, żeby wszystko zminimalizować i opracować nową wersję strony, oraz napisać dedykowane wtyczki, które zastąpią dotychczasowe skrypty. Docelowo platforma będzie multiplikowana i powielana na inne projekty klienta więc musi posiadać pewną elastyczność.

Po realizacji projektu zarówno kod źródłowy wtyczki, jak również wszystkie prawa autorskie i pokrewne przechodzą bezpośrednio na klienta. Proszę uwzględnić to w ewentualnej wycenie szacunkowej.
Proszę kontaktować się TYLKO I WYŁĄCZNIE, jeśli spełniają Państwo poniższe kryteria:
– Doświadczenie tworzenia nieszablonowych rozwiązań WordPress (dedykowane szablony + dedykowane pluginy),
– Dobra znajomość środowiska WordPress od strony administracyjnej oraz od strony kodu źródłowego (znajomość semantyki kodu WordPress, hook'ów znaczników i dobra znajomość ogólnie przyjętych i stosowanych zasad pracy z kodem źródłowym wordpress),
– Doświadczenie w pracy z Child Themes,
– Doświadczenie w pracy z Learndash,
– Umiejętność wdrażania stron WordPress w taki sposób, aby minimalizować ilość stosowanych wtyczek

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!