Naprawienie czegoś + długoterminowa współpraca

Data dodania: 10 stycznia 2023

Cześć,

Na teraz szukam osoby, która naprawi mi na stronie 2 rzeczy. Jestem w trakcie poszukiwań "kogoś od WP", komu w przyszłości będę mógł podsyłać tego typu lub podobne problemy. Niewykluczone więc, że z kimś kto się podejmie tego zadania, nawiążę dłuższą "relację" 🙂

Na czym problem polega TU i TERAZ. Przedstawiam to w mojej paintowej "dokumentacji" 😉

1) https://i.ibb.co/p1FDBRC/zlecenie1.png
Jest to strona typu "ranking". Nr 1 to logo, nr 2 to przycisk kierujący na stronę z dłuższym opisem produktu, nr 3 to przycisk otwierający problem produktu. Logo niestety jest podlinkowane stroną z dłuższym opisem, a chciałbym żeby miało link otwierający produkt.

2) https://i.ibb.co/VTWpvmp/zlecenie2.png
Nie wiem w którym momencie to się stało, ale jak widać jest problem i coś tu jest za szerokie. Prawdopodobnie zwężenie tej tabelki którą zakryłem na biało, sprawi, że przyciski wejdą z powrotem do ramki. I to jest to zadanie.

Zapraszam do współpracy TU i TERAZ przy tych dwóch, myślę drobnostkach, ale także do stałego układu!

Preferuję rozliczenie PayPal, Skrill, Bitcoin. Proszę o zaznaczenie w odpowiedzi czy któraś z opcji odpowiada.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!