Modyfikacja dotychczasowej strony lub stworzenie nowej spełniającej wymogi do skutecznego pozycjonowania SEO

Data dodania: 2 stycznia 2023

Zlecenie dotyczy przygotowania strony (nowej lub modyfikacja dotychczasowej) z adresem www.driver4u.pl.
Strona ma oferować produkty związane z usługami Premium: przewozu osób limuzynami nieoznakowanymi lub taksówkami klasy Business, wynajęciem samochodu wraz z kierowcą, wynajęcie samego kierowcy, odprowadzanie samochodów i inne w podanym segmencie (Concierge). Czas realizacji do 4 tygodni. Posiadam już wtyczki do przelewów online i sklepu (choć nie jest to główne źródło zamówień).
Strona powinna swoim wyglądem potwierdzać, że realizowane usługi maja charakter Premium/Business. Powinna być przy tym prosta i łatwa w "przeprowadzaniu" do najważniejszych jej miejsc (oferta, cennik, kontakt telefoniczny, mailowy, rezerwacje online.
Proponowane usługi na stronie balansowań powinny pomiędzy usługami VIP, a usługami taksówkowymi. Głównym przesłaniem jej jest to, że oferujemy usługę prywatnego kierowcy – asystenta, który za przystępną cenę (nie tak tanią jak w taksówkach ale również nie tak drogą jak w przewozach samochodami np. Mercedes S) zrealizuje każde zlecenie na najwyższym poziomie i profesjonalnie… Więcej informacji o usługach na dotychczasowej stronie www.driver4u.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!