Upadek w Google. Duży problem

Data dodania: 15 listopada 2022

Szukam osoby z branży SEO/pozycjonowanie, która przyjrzy się mojemu problemowi, spróbuje znaleźć powód, rozwiązanie i udzieli rad co robić dalej. Im więcej uda się zrobić tym więcej zapłacę.

Od razu opiszę w czym rzecz. Moja strona w Google, w ostatnich miesiącach uzyskiwała średnio około 220 wejść z wyszukiwarki. Dogadałem się z kimś na zrobienie optymalizacji strony. Według osoby wykonującej udało się poprawić wyniki, faktycznie screeny z tych różnych narzędzi do analiz pokazywały, że źółte kółeczka zamieniły się na zielone i ogólnie te wyniki trochę podskoczyły. Optymtalizacja miała miejsce w dniach około 18-21 listopada, wtedy najwięcej zostało zrobione.

20-21 listopada strona zaliczyła totalny upadek w Google. Liczba wejść od tych dni wynosi około 50 dziennie (z wyszukiwarki).

Posiadałem sporo fraz, np. nazwę jakiejś firmy i wyniki były na pierwszej stronie Google. Teraz nie da się tego znaleźć, klikam 15, 16, 17 stronę wyników, nie ma.

Strona "egzystuje" w wyszukiwarce, bo po wpisaniu adresu pojawiają się linki.

Strona nie dostała filtra, w Search Console w "Ręczne działania" mam wszystko ok. Strona działa na WordPressie, ale była tworzona od zera.

Próbując ratować sprawę, przywróciłem kopię strony i bazy z dnia zanim rozpoczęła się jakakolwiek ingerencja. Kolejny krok to właśnie znalezienie kogoś, kto może miał podobne sprawy, albo po prostu wie co mogło się stać.

WAŻNE: proszę o oferty, a nie gotowe rozwiązanie. Nie zapłacę osobie, która od razu, bez mojej akceptacji stawki, od razu coś zaproponuje i będzie oczekiwać zapłaty. Najpierw kontakt i później działamy. Jestem w stanie dobrze zapłacić. Dziękuję za przeczytanie mojego zlecenia. Miłego dnia.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!