Kilka-kilkanaście poprawek do strony, gotowej w około 80%

Data dodania: 28 listopada 2022

Strona w wersji roboczej jest w szablonie Sydney https://athemes.com/theme/sydney/ pod tym adresem http://wd02.stronazen.pl/
Wymaga dodania kilku podstron (formularz kontaktowy spięty z freshmailem lub getresponce, o nas, opinie itp.), ukrycia niektórych na razie niepotrzebnych stron, ujednolicenia sidebarów, kolorów i fontów, zmiany zdjęcia w tle, podpięcia do Analyticsa i osadzenia pixela FB.
Zapewne jakieś drobne poprawki wyjdą podczas pracy.
Jak widać – na razie żadnych wodotrysków, raczej dłubanina, proste prace bez kodowania, copy i grafiki.
Ale to na ten moment ma być właśnie prosta strona informacyjna, którą trzeba w miarę szybko (kilka dni) odpalić i zastąpić nią dotychczasową witrynę.
Po realizacji zlecenia możliwa współpraca przy rozbudowie strony (sklep ze szkoleniami, webinary) – tutaj będę liczył na kreatywność – oraz stałej higieny wtyczek, wordpressa itp.
Pozdrawiam
Mariusz

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!