WordPress developer

Data dodania: 23 sierpnia 2022

Firma 360px.pl poszukuje WordPress Developerów.

W zakres naszej oferty wchodzi tworzenie wordpressów od zera z plików graficznych, ustawianie, modyfikacje, bieżący support naszych klientów, tworzenie wtyczek, stawianie sklepów na woocommerce na gotowych skórkach jak i kodowanie ich od zera, importy, przenoszenie stron, instalacja certyfikatów i wiele wiele innych. Sawiamy również wordpressy w nowych technologiach frontendowych z użyciem rest api.

Wszystko można by podsumować jednym hasłem tj. wordpress.

Poszukujemy zarówno Juniorów, którzy pewnie zaczną swoją przygodę od supportu klientów jak i seniorów, którzy mogliby realizować niemal od ręki większe projekty lub support dla poważnych zagranicznych klientów.

WordPress jest bardzo elastyczny i przyjmie wszystko, co za tym idzie najlepiej sprawdzają się na tym stanowisku fullstack developerzy.

Wymagania minimalne:

Doskonała znajomość html, css, sass
Podstawowa znajomość PHP
Poczucie estetyki i dbałość o szczegóły
Podstawy js
wordpress
Mile widziane:

woocommerce
dobry skill w php
dobry skill w js
Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie poprzez wypełnienie poniższego formularza:

https://forms.gle/JUg9dvqmrbrhdXaM6

Warunki zatrudnienia:

Elastyczna forma umowy, możliwe zatrudnienie b2b, uz, uop po okresie próbnym. Praca w 100% zdalna.

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i preferowanej formy umowy. 3000-10000zł netto. Napisz nam co potrafisz i ile oczekujesz PLN za swoją pracę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!