Integracja karty produktu (wariantowego i zestawów) z nowym magazynem BaseLinker

Data dodania: 11 sierpnia 2022

Poszukuję osoby, która ma doświadczenie w pracy wooceomerce + magazyn BaseLinker (najlepiej nowy magazyn – wersja beta) i tworzeniu stanów magazynowych (z wariantami / zestawami ) produktów i będzie potrafiła zintegrować nam produkty z BaseLinkerem. W tej chwili mamy sklep – www.FineArtPrints.pl – w którym wszystkie produkty mamy na wariantach bez magazynów (właśnie przez niepoprawne ustawienie produktów jako warianty). Potrzebujemy pomocy w stworzeniu nowej karty produktu i zintegrowaniem go z magazynem BaseLinkera z odpowiednim prokategoryzowaniem ich (podziałem na produkt / wariant / zestaw itd.) – tak abyśmy już od początku mieli to dobrze poukładane. Przede wszystkim szukam kogoś kto już pracuje na podobnych rozwiązaniach, robił już integracje, by nie musiał się na nas uczyć, a nam zrobi temat i podpowie jak przenieść się bezproblemów.
W tej chwili nasz produkt nie jest bardzo skomplikowany 3 rozmiary prac + 3 ramy (12 wariantów). Produkt bardzo powtarzalny, jednak chcemy uniknąć tworzenia setek wariantów. Więcej wyjaśnimy oczywiście jak już uda nam się kogoś znaleźć.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!