Stworzenie strony w oparciu o WordPressa na podstawie dostarczonego szablonu w adobe XD

Data dodania: 16 czerwca 2022

Hej, poszukuję rzetelnego profesjonalisty freelancera lub firmy do stworzenia strony www na WordPressie. Strona MUSI być wykonana do końca bieżącego miesiąca. Projekt graficzny został ustalony, ale nie chcę publicznie wklejać tu wymaganych designów, wyślę na PRIV do wyceny. Design składa się z 6 szablonów podstron + strona główna + popup.

Najlepiej, aby strona została zakodowana na naszym motywie startowym, bazującym na ZURB Foundation (SASS, kompilacja przez node.js, tak naprawdę to zmodyfikowany ZURB template https://get.foundation/sites/docs/starter-projects.html).

Najważniejsze w tym projekcie są umiejętności Front-End Developera, o backend zadbamy sami, choć jak ktoś umie Backend (ACF, CPT) to super, chętnie weźmiemy kompletną stronę 🙂

Wymagania, które przychodzą mi do głowy:
– SASS (metodologia BEM i tworzenie czystego kodu, DRY)
– WordPress Coding Standards (nie musi być 100%, ważne żeby szablony były schludne itp.
– Najlepiej kilka lat doświadczenia w kodowaniu szablonów (nie jest to must, ale zależy mi na dobrej jakości i dobrym zmyśle jak co pociąć i czego użyć)
– Dobre praktyki SEO, wydajności (np. nie ładowanie 5MB+ obrazków 'full' itp).
– Angielski w stopniu komunikacyjnym
– Zaangażowanie i samodzielność, ale też nie trwanie w "bezczynności" jak się gdzieś zablokujesz / nie wiesz – pytaj śmiało, ale też staraj się zrobić projekt "bez zawracania gitary" 😉
– Projekt graficzny będzie stworzony w Adobe XD
– Budżet kilka tysięcy+ (jesteś zainteresowany – pisz)
– Wymagamy dotrzymania nieprzekraczalnego terminu, raportowania o postępie pracy na bieżąco! Z naszej strony wywiązujemy się z umowy rzetelnie i płacimy w terminie.
– Jest szansa, że zanim wybierzemy ofertę, to poprosimy o wykonanie małego zadania.

Pytania / zgłoszenia – piszcie śmiało

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!