Modyfikacja / stworzenie wtyczki dla paczkomatów InPost – trochę inna funkcjonalność niż standard

Data dodania: 26 maja 2022

Potrzebujemy osoby (najlepiej która wystawi fakturę VAT za pracę) która zmodyfikuje (lub napisze od początku) wtyczkę do Woocommerce dla paczkomatów InPost. Wtyczka ma trochę funkcjonować jak „skup”, „serwis”. Tylko dla przykładu niech to będzie wykonanie usługi naprawy uszkodzonego smartfona. Zmiany mają być następujące:
– podczas składania zamówienia w sklepie internetowym klient deklaruje iż sam wyśle (przykładowy zepsuty smartfon) z paczkomatu do określonego przez nas paczkomatu (np. najbliższego koło serwisu)
– wygodny wybór z mapy paczkomatów InPost (choć chyba wysłać można z dowolnego)
– podczas składania zamówienia klient deklaruje czy chce zwrotu (np. naprawionego smartfona) do wybranego paczkomatu, czy też nie chce zwrotu (np. nieopłacalna naprawa i dostanie odzyskane dane na maila)
– po opłaceniu zamówienia (np. jako zaliczka) na mail-a lub SMS-em, MMS-em dostaje kod QR lub kod kreskowy który podstawi pod czytnik paczkomatu lub wpisze kod tekstowy
– klient ma nie drukować etykiety

Chodzi z grubsza o to, iż to my jako sklep mamy załatwić za klienta wysyłkę czegoś materialnego od niego do nas, z ewentualną odsyłką do paczkomatu po wykonaniu usługi. Oczywiście nie spakujemy za niego i nie dostarczymy za niego do paczkomatu ale chcemy mu to ułatwić 🙂

Można próbować zastosować kod który publikowany jest na stronie WP-Desk:
https://www.wpdesk.pl/docs/inpost-opcje-zaawansowane/#zamiana-nadawcy-z-odbiorca

Zlecenie nie jest pilne.

P.S. Proszę brać pod uwagę fakt, iż taka funkcjonalność wtyczki, może być potrzebna większej ilości osób w Polsce, czyli może można by ją było skomercjalizować w przyszłości. Nie wiem.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!