Upgrade zaniedbanego WP do nowszej wersji

Data dodania: 12 kwietnia 2022

Poszukuję osoby, która pomoże mi doprowadzić prywatny blog do porządku po wielu latach zaniedbań. W skrócie chodzi o zaktualizowanie WP, motywu, wtyczek, MySQL do nowszej wersji.

Objawy, z którymi się borykam:
1. Niemożliwość otwarcia panelu admina (mogę się zalogować, ale problemy z cookies uniemożliwiają dostęp do dashboardu i zmianę czegokolwiek na stronie).
2. Problem z samodzielnym zaktualizowaniem WP przez ftp. Napotkałem duże różnice w pliku wp-config i htaccess pomiędzy starą i nową wersją WP. Po próbie samodzielnej aktualizacji napotykałem kody błędów, których nie potrafię zrozumieć i naprawić. Wyłączanie motywów i wtyczek nie pomogło. Podejrzewam, że niektóre wtyczki lub motywy są już niewspierane.

Zakres prac:
1. Upgrade WP do nowej wersji, włącznie z motywem i wtyczkami (o ile są nadal wspierane). W przypadku problemów, utrzymanie bloga w podobnej kompozycji graficznej jak dzisiaj.
2. Wyczyszczenie htaccess, aby poprawnie wspierał https:// zamiast http:// (ewidentne błędy w konfiguracji htaccess).
3. Upgrade bazy MySQL z 5.6 na nowszą, bez utraty zawartości strony – zakładam, że jest to potrzebne, ale do dyskusji.
4. Sprawdzenie ustawień plików na hostingu (644 640 itp) – podejrzewam błędy w konfiguracji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!