Remote WordPress Developer – stała współpraca

Data dodania: 27 kwietnia 2022

Jesteś entuzjastą WordPressa? Uważasz, że z WordPressem wszystko jest możliwe? Jeżeli dostaniesz za zadanie zbudować rakietę kosmiczną, to jako silnik wykorzystasz WordPress?

Jeżeli Twoje odpowiedzi na te pytania brzmią \\\"TAK\\\", to oznacza tylko jedno – to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy tą ofertę!

Jak będzie wyglądała Twoja praca i jakie będą Twoje obowiązki?

• Przede wszystkim, projekty będą dostosowane pod Ciebie tak, aby pozwoliły na pokazanie pełni Twojego talentu.
• W Coditive stale się uczymy i jeżeli w jakiejś dziedzinie czujemy się mocni, to nie osiadamy na laurach i staramy się być w niej coraz lepsi. Właśnie tego będziemy od Ciebie oczekiwać.
• Głównym Twoim obowiązkiem będzie realizowanie zaawansowanych projektów wykorzystujących platformę WordPress: aplikacje, integracje, portale, a także różnego rodzaju serwisy e-commerce.
• Będziesz stale współpracować z pozostałymi członkami zespołu, również w zakresie wsparcia mniej doświadczonych kolegów, czy code review realizowanych projektów.
• Będziesz odpowiadać za rozwój i utrzymanie naszych własnych motywów i wtyczek WordPress.
Twoim obowiązkiem będzie również mentoring Junior Developerów (m.in. pod kątem pisania dobrego i wydajnego kodu, architektury projektów, pracy zgodnej z dobrymi praktykami i branżowymi standardami).

Link do oferty: https://coditive.pl/praca/wordpress-developer/

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!