WordPress Developer (głównie backend i supporte)

Data dodania: 23 lutego 2022

Poszukujemy aktualnie WordPress developera do współpracy. Mile widziani freelancerzy, którzy chcą pracować długoterminowo nad ciekawymi projektami (rozwój już istniejących projektów na różnych rozwiązaniach lub projekty od zera na podstawie makiet z wykorzystaniem ACF-a, Gutenberga). Na początek rozliczenie za konkretne zadania (okres testowy 2 – 4 tygodnie), później okres próbny na 3 – 6 miesięcy (zależy od umiejętności), po tym czasie umowa współpracy na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. Głównie szukamy osób do wsparcia naszych stałych klientów (rozwój istniejących stron, tworzenie nowych funkcjonalności w formie wtyczek, czy rozwój motywów, rozwiązywanie bieżących problemów na serwisach klientów, aktualizacje, naprawa błędów po aktualizacjach), dlatego szukamy osób, dla których praca na czyimś kodzie nie stanowi problemu z dobrą znajomością samego WP (akcji, filtrów). Brak kontaktu z klientem, otrzymujesz gotowe rzeczy do wykonania – z klientem kontaktuje się obsługa klienta i ona zbiera niezbędne informacje do zadań + ustala priorytety na tablicy w Jira. Do komunikacji używamy Slacka.

Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS, PHP (konieczna znajomość akcji i filtrów, dobrych praktyk programowania pod WP oraz umiejętność programowania obiektowego – warunek konieczny), JavaScript/jQuery (jeszcze cześć rzeczy go nadal używa), MySQL, Symfony/Laravel (znajomość tych frameworków, będzie dodatkowym atutem, ponieważ czasem robimy też projekty dedykowane poza WP), AJAX (korzystanie zgodnie z Codex-em)
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej, komunikacja w firmie jest w języku polskim
– Samodzielność, rzetelność, szczerość, dokładność i odpowiedzialność. Oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i konkretnych efektów (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść). Konieczna dostępność przy komputerze w godzinach 9:00 – 17:00 (same zadania po ustaleniu konkretów wykonujesz jak Ci pasuje, o ile mieścisz się w terminach), natomiast w tych godzinach ustalamy większość rzeczy i w przypadku problemów na stronach może być potrzeba bieżących interwencji, dlatego musimy być w kontakcie. Szukamy osób odpowiedzialnych – jeżeli wolisz pracować po południu lub wcześnie rano, nie jest to dla nas problemem – ważne, aby zadania / projekty które masz do wykonania zostały oddane w terminie zgodnie z ustaleniami.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend lub w godzinach nocnych, np. update serwisu na podstawie wersji dev)
– Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO w odniesieniu do WP i Woo, optymalizacji Page Speed / Google Lighthouse i zabezpieczeń WP

Zakres prac:
Poszukujemy osób dobrze znających WP od strony programistycznej w backendzie z wykorzystaniem obiektowości i wzorców projektowych, dlatego niezbędna jest znajomość zasad wykorzystywania akcji i filtrów do manipulowania wynikowym kodem (warunek konieczny). Oprócz tego będziesz zajmował się tworzeniem wtyczek i motywów (z makiet PSD), np. z wykorzystaniem ACF-a. Główna część prac będzie związana z bieżącym supportem, rozwiązywaniem mniejszych lub większych błędach w już istniejących stronach, np. po aktualizacjach, dlatego konieczna jest dobra znajomość PHP i Codex-u. Oprócz tego mile widziane są osoby ze znajomością optymalizacji SEO w WP, optymalizacji Page Speed oraz zabezpieczeń WP (będziemy wtedy mogli zlecić Ci szerszy zakres prac, ale nie jest to konieczne).

Oferujemy:
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Szukamy osoby, która będzie mogła nas wesprzeć przynajmniej na 80h w skali miesiąca. Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV za konkretne zadania (tzn. otrzymujesz zadania do wykonania, wyceniasz, po akceptacji robisz zlecenie, rozliczamy się). Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin w miesiącu i konkretną gwarantowaną stawką.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją. Oczekujemy też odpowiedniej jakości tego co się robi oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania / projekty – jeżeli coś nawalisz, to nie chowasz głowy w piasek, tylko wyjaśniasz co poszło nie tak, jak można to naprawić i wyciągasz z tej sytuacji lekcje.
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach (mamy wirtualną biblioteczkę oraz dostęp do kursów i szkoleń)
– Raz w miesiącu spotykamy się na zespołowej naradzie, robimy podsumowanie miesiąca i rozmawiamy też o innych ciekawych tematach 🙂

Proces rekrutacji:
1. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail podany w zgłoszeniu razem ze swoim CV ze zdjęciem lub link do portfolio i zdjęcie w załączniku (chyba, że Cię gdzieś widać na Twojej stronie www ? )
2. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymasz dalsze instrukcje (link do ankiety rekrutacyjnej)

PS. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i afiliacja, to tym bardziej jesteś idealnym kandydatem ? Sporo naszych zleceń robimy właśnie dla tej branży oraz jedną z naszych wartości jest właśnie ROZWÓJ.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!