Wsparcie w prowadzeniu i rozwoju stron firmowych oraz platformy szkoleniowej (LearnDash + Wtyczki)

Data dodania: 22 października 2021

Witam serdecznie,
w związku z gwałtownym rozwojem projektów w naszej firmie – zaczęło nam brakować rąk i doświadczenia w pisaniu dodatkowych funkcjonalności na naszych stronach internetowych.
Aktualnie prowadzimy 3 strony, oraz 2 instancje LMS’owe – w oparciu o LearnDash i różne dostępne na rynku wtyczki, które pomagają nam wprowadzać potrzebne nam funkcjonalności (między innymi zarządzanie grupami szkoleniowymi czy wtyczki zmieniające aspekt wizualny platformy).
Szukamy kogoś – freelancera lub firmy – do stałej współpracy.
Na początek mamy listę funkcjonalności i elementów, które chcielibyśmy pozmieniać na naszych stronach. Zależałoby nam na współpracy z kimś, kto jest prawdziwym FULL STACKiem – i zakoduje dodatkowe funkcjonalności na backendzie, będzie w stanie stworzyć customową wtyczkę, ale także nie straszne mu popracować na frontendzie (design, ux, prototypowanie itp. sami ogarniamy w FIGMIE, także praca z nami to będzie sama przyjemność :))
Bardzo proszę o przesłanie portfolio i stawki godzinowej na maila.
Z wybranymi osobami chciałbym umówić się na CALLA i porozmawiać o dalszej współpracy.
Pozdrawiam serdecznie,
Dawid z Prawo do Kawy

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!