Rejestracja klienta Woocommerce

Data dodania: 1 października 2021

Witam zlecę napisanie shortcode który wywoła rejestracje nowego klienta na docelowej stronie z poziomu zalogowanego administratora. Skrypt ma działać jak przy rejestracji z poziomu zamówienia z tym że dodatkowo musi umożliwiać podanie nowego adresu email i nazwy użytkownika (nazwa może być to taka sama jak adres email) i zweryfikować czy taki już nie istnieje.

Wymarzony scenariusz:
Admin wchodzi na stronę domena.pl/dodaj_klienta (tylko dla niego – to ogarniemy)
tam odpalamy shortcode który otworzy formularz rejestracji nowego klienta. Pole nazwa uzytkownika i adres email będą generowane automatycznie i unikatowo w formacie jakisciagznakow@domena.pl – reszta pól to:
billing_first_name
billing_last_name
billing_company
billing_address_1
billing_address_2
billing_city
billing_postcode
billing_country
billing_state
billing_email – ten sam co wygenerowany
billing_phone

Dodatkowo używamy wtyczki WP Desk Woocommerce GUS/Regon więc konieczna jest opcja zawarcia pobierania danych klienta po nr nip z tej wtyczki (domyślnie pojawia się jest przy formularzu zamówienia – jak coś poprosimy o pomoc support wtyczki). Po dodaniu takiego klienta admin ma zostać dalej adminem w sensie że nie może być automatycznie zalogowany jako dodany klient.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!