WordPress Project Manager

Data dodania: 6 września 2021

Witam,
Agencja 360px.pl poszukuje project managera do zarządzania, obrabiania i wstępnego testowania wykonywanych przez nas realizacji. Mamy w tym momencie 8 developerów i jedną Panią Project Manager. Poszukujemy elastycznych osób, które lubią i znają wordpressa, html jak i chmurę pojęć programistycznych.

Wymagania
– lubowanie we wgryzaniu się w szczegóły
– perfekcjonizm i zamiłowanie do porządku
– znajomość wordpressa
– znajomość html, css
– poczucie estetyki
Mile widziane:
– background techniczny lub zmysł graficzny

Forma rozliczenia:
– preferowane b2b lub UZ w rozliczeniu godzinowym.

Kim jesteśmy:
Formalnie rzecz biorąc działamy od 2018 roku w wyniku przekształcenia jednoosobowej działalności w spółkę. Ale tak na prawdę zajmujemy się już wordpressem 12 lat. Pracujemy w pełni zdalnie dla klientów Polskich jak i zagranicznych. Szacujemy, że przez nasze ręce przeszło juz blisko 1500 projektów. Wykonujemy drobny support stron klientów po wdrożenia sporych rozmiarów serwisów. Mamy bardzo dużo pracy różnego stopnia skomplikowania. Jeśli chciał(a) byś również nam pomóc w web developmencie lub masz jakieś inne specjalne moce, to też służymy kontaktem.

Prosimy o aplikację poprzez poniższy formularz:
https://forms.gle/5e54LxiNKGU2wtjp7

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!