WordPress + Elementor Dev do stałej współpracy

Data dodania: 16 września 2021

Witam,

jako startup szukamy na pół etatu do stałej współpracy osoby, która wesprze nas w tworzeniu, rozbudowywaniu i modyfikowaniu stron internetowych naszych klientów. Wymagana jest bardzo dobra znajomość WordPress,, WooCommerce, buildera Elementor oraz CSS. Szukamy kogoś na pół etatu – maksymalnie kilkanaście godzin tygodniowo.

Najlepiej abyś był z Poznania i miał firmę (rozliczenie B2B), ale nie jest to warunek konieczny. Zależy nam na dotrzymywaniu terminów i dostępności (kanały komunikacji – Skype, Slack, ICProject).

Twoja praca będzie polegała w większości na wdrażaniu modyfikacji i poprawek na już istniejących stronach internetowych według przekazanych Ci wytycznych.

Chcemy rozliczać się stałą wcześniej ustaloną kwotą za miesiąc pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany – pisz do mnie na rafal@getlead.page

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!