Modyfikacje szbalonu EnjoyVideo jako motyw potomny

Data dodania: 24 września 2021

Witam!

Poszukuję osoby do modyfikacji szablonu strony jupi-tupi.pl. Modyfikacje szablonu (motyw potomny do motywu EnjoyVideo) polegałyby na:

1. Zmianie fonta i kolorów domyślnych motywu (by nie zmieniały się po każdej aktualizacji motywu-matki, pliki css mam już zmodyfikowane).

2. Zmianie wizualnej pola tytułu i podpisów we wpisach (autor, tagi, kategoria, itd.) – chcę dodać awatar użytkownika, przenieść w to miejsce lajkowanie i licznik wyświetleń, dodać przycisk zgłoszenia „wideo nie działa” (po kliknięciu otrzymam w zakładce wordpressa zgłoszenie – można skorzystać z jakiejś wtyczki do powiadomień), a daty uczynić linkami do wszystkich wpisów z danego dnia (udało mi się to już zrobić, ale trzeba przenieść do motywu potomnego na stałe). Wizualizacja wstępna w załączniku (możliwe, że się trochę zmieni).

3. Chcę na stronie paska bocznego wpisów dodać przycisk „dodaj wideo” – po jego kliknięciu powinna otworzyć się okienko (lub podstrona), na której będzie można dodać w jakimś polu link do filmu (po kliknięciu OK, otrzymam na stronie wordpressa powiadomienie – można skorzystać z tego samego rozwiązania co w punkcie 2, modyfikując je), oraz będzie krótka informacja tekstowa.

4. Dopasowanie wizualne wtyczki zaawansowanej wyszukiwarki (mam wtyczkę, która zawęża wybór wyszukiwania do tagów i kategorii, można zobaczyć ją na stronie jupi-tupi na samym dole strony) – pojawiałaby się w okienku po kliknięciu na przycisk wyszukiwarki z lupą w górnym menu.

5. Dodanie do strony z wpisami danego autora awatara użytkownika, jego treść opisu „o mnie” oraz wyszukiwarki szukającej tylko w jego wpisach.

6. Drobne, kosmetyczne poprawki, żeby finalnie wszystko estetycznie wyglądało.

7. Opcjonalnie. Na stronie głównej są sekcje dla kategorii (widżety z motywu), chcę by jedna z sekcji pokazywała np. 4 wpisy z 4 kategorii i 2 wpisy z 2 kategorii. Teraz mam tylko do wyboru 1 kategorię lub wszystkie. Wystarczy skopiować i wyedytować skrypt tego widżetu.

8. Rozważam opcję innej kolejności wyświetlania elementów na stronie wpisu niż standardowa wordpressa (najpierw byłoby wideo – fragment treści z pola wpisu nr 1), potem tytuł, opis (pole wpisu nr 2), itd. (ale to dokładnie byłoby ustalone później). Albo 2 pola na dwa wpisy, albo jedno pole na wpis rozdzielone jakimś tagiem dzielącym wpis na dwie części.

Zainteresowanych proszę o wycenę tych zmian z punktami 7 i 8 i bez punktów 7 i 8, oraz przewidywany czas realizacji zlecenia.

Maurycy Hawranek
Jupi-Tupi.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!