Modyfikacja wtyczki YouTube Player

Data dodania: 11 września 2021

Tutaj jest wtyczka „Video Player for YouTube”, która jest nakładką dla WordPressa na playery iframe z filmów z YouTube.

Video Player for YouTube

Chodzi o dwie modyfikacje wtyczki:

Modyfikacja nr 1. Chciałbym, aby w momencie zatrzymania lub zakończenia odtwarzania wideo w playerze pod elementami playera (jak strzałka, pasek przewijania, etc.) pojawił się obrazek zastępczy (jedna z trzech opcji do wyboru: miniatura z wpisu, miniatura filmu z YouTube, albo stały obrazek). Chcę zasłonić tym obrazkiem bannery z propozycjami wideo pojawiające się w iframe (powyższa wtyczka blokuje możliwość kliknięcia w link). Mam drugą wtyczkę, stworzoną kilka lat temu dla mojej strony, która zasłania te bannery, ale znika w niej pasek przewijania itd. – jakby co, można wykorzystać jej kod. Moja stara wtyczka tutaj:

Jupi-Tupi.pl – Remove related videos in iframe YouTube

Modyfikacja nr 2. Wtyczka ma znacznik [ytp]adresyoutube[/ytp] – chciałbym, by sama rozpoznawała adresy Youtube wklejone we wpisie i dodawała znacznik automatycznie (lub nie wymagała tego znacznika).

Działanie wtyczki „Video Player for YouTube” tutaj:

Domino – Robot


Działanie mojej starej wtyczki, której kod można wykorzystać do modyfikacji wtyczki „Video Player for YouTube” tutaj:

Przygody Tomka Sawyera – 1 – Niech żyje przygoda!

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem – napisz.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!