Dedykowana wyszukiwarka WooCommerce

Data dodania: 17 września 2021

Cześć,

Zapytanie skierowane jest głównie do programistów WooCommerce.

Jest klasyczna, prosta strona, bo to nawet nie jest sklep, a bardziej elektroniczny koszyk, na której można zamówić raport o firmie. W tej chwili jest to jako jeden produkt w oparciu o WooCommerce, gdzie składa się tradycyjnie zamówienie, ale jest to uniwersalny produkt, czyli bez opisu nazwy firmy czy kraju, której dotyczy raport. Dopiero po zamówieniu ustalane są szczegółowe informacje.

Teraz jest potrzebne takie rozwiązanie, aby było to bardziej sprawne, szybsze i wygodniejsze dla zamawiającego i było umieszczone na stronie głównej w nagłówku. Nie upieram się, aby był to koniecznie Woo, bo może to być mechanizm zupełnie niezależny. Jednak Woo ma wszystko co potrzeba od płatności po powiadomienia mailowe etc.

W związku z tym oczekiwania są następujące:
1. Wyszukiwarka ma mieć dwa okienka: do wpisania nazwy firmy i oddzielne do wybrania kraju. Wówczas wyświetla się lista firm i po zaznaczeniu pozycji i kliknięciu przycisku "wybierz" powinno przenosić do strony z formularzem zamówienia z wypełnioną wybraną nazwą firmy i krajem. Generalnie wystarczy standardowy formularz to co ma WooCommerce z możliwością usunięcia pól w panelu admin., aby pozostały pola do uzupełnienia przez klienta (nieobowiązkowe) adres i pole „inne”. Po ich wpisaniu kierowany byłby bezpośrednio do płatności za raport.

2. Druga rzecz, to możliwość zaimportowania bazy takich firm. Prawdopodobnie będzie to dostęp do plików csv, ale to jest jeszcze kwestia uzgodnień. Chodzi o to, aby stworzyć taką wyszukiwarkę, aby nie trzeba było wprowadzać z palca tysięcy firm. J.w. nie musi być na WooCommerce, to nie jest warunek, czyli rozwiązanie oparte np. na ACF i CPT.
Podsumowując, należy zrobić takie kompletne rozwiązanie: importowana baza firm, wyszukiwarka i formularz zamówień. Oczywiście do klienta musi przyjść standardowo potwierdzenie złożenia zamówienia etc.

Ważna uwaga! Strona będzie wielojęzyczna. Poproszę o informację jaki byłby koszt takiego rozwiązania oraz termin?

Pozdrawiam,
Artur

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!