Rozwój strony na WP z perspektywy graficznej i technicznej, i późniejsza stała współpraca

Data dodania: 15 sierpnia 2021

Witam serdecznie,

Poszukuje programisty od WordPress’a, który będzie rozwijał skórkę i ogólnie stronę z perspektywy graficznej – rozwój na podstawie makiet w Adobe XD, jak i technicznej — optymalizacja SEO z wytycznych, szybkość strony, zabezpieczenia.

W trakcie współpracy wymagany własny serwer testowy i back-up co 3 dni.

Strona WP jest na podstawie skórki Adifier (https://themeforest.net/item/adifier-classified-ads-wordpress-theme/21633950), która była rozwijana przez ostatnie dwa miesiące przez programistę.

Będziemy działali na podstawie per-zadanie, gdzie podzielę się linkiem do ClickUp, na którym są rozpisane wszystkie zadania i błędy znalezione na stronie. Każde zadanie chciałbym, aby było wycenione, a po akceptacji ceny, jest zielone światło do realizacji.

Zależy mi na dobrej komunikacji i konkretnych odpowiedzi na temat realizacji czy istniejących prac.

Na początku chciałbym o sprawdzenie jakości kodu strony poprzedniego programisty, a później możemy działać nad rozwojem strony.

Także, zależy mi na dłużej współpracy z późniejszym aktywnym supportem po wykonaniu największych, palących się zmian.

Wystawiam Fakturę VAT.

Pozdrawiam serdecznie,
Mikołaj Świtalski

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!