HTML+CSS+WordPress Developer poszukiwany (zdalnie)

Data dodania: 23 sierpnia 2021

Cześć!

Miło nam, że czytasz to ogłoszenie. Nasz zespół potrzebuje wsparcia w pracach programistycznych związanych z kodowaniem motywów pod WP (wymagamy więc znajomości PHP) i stron do HTMLa (na podstawie projektu graficznego, od podstaw). Mile widziana będzie znajomość frameworków PHP typu Yii2 lub Laravel (lub ogólnie wzorca MVC). Liczy się dla nas uniwersalność, elastyczność i chęć nauki, jednak potrzebujemy kogoś kto (przynajmniej w przypadku kodowania motywów WordPress) będzie wiedział co robi i będzie potrafił samodzielnie taki projekt wykonać od początku do końca.

Podsumujmy więc – poszukujemy osób, które wesprą nasz zespół w zadaniach webowych, osób które chciałyby stać się częścią sympatycznego zespołu i móc pracować w spokoju i komforcie (staramy się nie narzucać zbędnej presji i dopasowywać zadania w taki sposób, aby trafiały one jak najlepiej w zainteresowania każdej osoby). Nie możemy póki co zaoferować pełnoetatowego stanowiska, jednak chcielibyśmy aby osoba której poszukujemy, stała się integralną częścią zespołu

Możemy rozliczać się ustalając z góry kwotę za projekt lub na podstawie rozliczenia godzinowego.

Zapraszamy do kontaktu!

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!