Drobne (nie zawsze) zlecenia graficzne, długoterminowa współpraca, Revolut/Skrill/Ecopayz

Data dodania: 5 sierpnia 2021

Szukam osoby której będę mógł zlecać zazwyczaj drobne zlecenia graficzne. To np. wstawienie jakiejś gotowej grafiki do zdjęcia typu mockup, skompresowanie i "wycięcie" odpowiedniego rozmiaru ze zdjęć mających po 2-3 MB, wycięcie logotypu jakiejś firmy i przygotowanie go w odpowiednim rozmiarze. Jestem otwarty na długoterminową, nawet wieloletnią współpracę. Moje jedyne wymagania na starcie to: rozliczenia za pomocą Revoluta (lub innego portfela internetowego). A drugie, to prośba, aby nie pisały do mnie duże agencje, których usługi kosztują np. 400 zł za godzinę pracy. Nie jestem klientem typu "panie, ja w paincie takie coś za darmo bym zrobił, a pan chcesz piniondze?!", chcę tym po prostu zaznaczyć, że skoro zlecenia są raczej drobne, to nie będę do tego potrzebował wielkich firm. Zapłata oczywiście normalna, na poziomie. Zapraszam do kontaktu, po dokładnym przeczytaniu treści zlecenia.

Miłego dnia 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!