Modyfikacja Sklep Online Woocommerce

Data dodania: 8 lipca 2021

Dzień dobry, Sklep spożywczy oparty na Woo: https://www.pakomarket.pl/ Poszukujemy kogoś do wdrożenia rozwiązania powszechnie funkcjonującego w podobnych sklepach tj. weryfikacja kodu pocztowego poprzez klienta na poziomie dowolnej podstrony (obecnie ma to miejsce dopiero na etapie checkout) i w konsekwencji udostępnianie wyłącznie metod dostawy aktywnych dla danego kodu. Poza wyświetleniem aktywnych metod dostawy, chcielibyśmy aby dla wpisanego kodu był również dostępny wybrany asortyment produktów np. produkty świeże – możliwość zakupów tylko dla kodów WAW. Termin realizacji możliwie jak najszybciej. Zainteresowanych proszę o przesłanie ofert. Dziękuję i pozdrawiam, Rafał Rutkowski

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!