Dodanie kolumny na fakturze, a dane do tej kolumny zaciągane z atrybutu

Data dodania: 19 czerwca 2021

Witam,
Korzystam z wtyczki Faktury WooCommerce PRO i chciał bym dodać dodatkową kolumnę do faktury o nazwie Paszport. Jako, że zmieniły się przepisy paszporty roślin muszą znaleźć się na dokumencie sprzedaży.
Chodzi o to żeby przy każdym produkcie było coś takiego na fakturze:
https://drzewkaowocowe24.pl/wp-content/uploads/2021/06/ahgnnodcaahocbhg.png
(czyli w ramce logo UE, Paszport roślin/Plant Passport oraz dane A,B,C i D)
Parametr A i C będzie się zmieniał dla każdego produktu. Parametr B i D będzie zawsze stały. Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem było by dodawanie tych danych z atrybutów (jeśli masz inny pomysł, możemy to rozważyć).
Konieczne będzie dodanie do jednego produktu odpowiednich atrybutów, do pozostałych zrobię to analogicznie sam (ponieważ będzie to pracochłonne).
Chciał bym również móc ustawiać na fakturze inną nazwę produktu niż ta widoczna na stronie produktu. Czyli podobnie mogło by to wyglądać – nazwa produktu zaciągana np z atrybutu.

Kolejna sprawa korzystam z baselinkera i zmiana statusu na zrealizowany w BL powoduje zmianę statusu w Woocommerce ale nie powoduje wyzwolenia automatycznych akcji jak np wysyłka email (z tego co zauważyłem). Miało by to wyglądać tak, że klient po wybraniu opcji faktury przy zamówieniu, dostaje email z BL o wysłaniu zamówienia (jak to się dzieje teraz) i status BL zmienia status w WC na zrealizowany i WC wysyła email z fakturą. Należało by to zaprogramować.

Chciał bym żeby była to zmiana trwała, niezależna od aktualizacji wtyczki do faktur.
Pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!