Wykonanie strony www, lighthouse mobile performance min. 60

Data dodania: 4 maja 2021

Zlecę wykonanie strony internetowej dla szkoły językowej.

Technologia dowolna, może być na CMS (wtedy z wyłączeniem ciężkich builderów typu Elementor), ale nie musi. 9-15 podstron (unikatowych z 6). W przypadku autorskiego rozwiązania przygotowanie pod seo. Nie mamy pomysłu jak zaprezentować oddzielne oddziały szkoły (w innym mieście) na stronie, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Treści możemy pisać sami. Serwer, domena jest.

Strona powinna być w pełni responsywna/mobilna i wykonana zgodnie ze sztuką/standardami.

Warunkiem koniecznym odbioru strony będą jej wyniki w testach wydajności. Absolutne minimum to wynik 60 dla wskaźnika performance na urządzeniach mobilnych w teście Google Lighthouse.

Proszę o porfolio (którego strony można przetestować pod kątem wydajności) + orientacyjną wycenę. Szukam rozwiązania ze średniej półki, gdyż szkoła znajduje się w małym mieście i mając aktualne statystyki analytics trudno dopatrzeć się dużego wykorzystania strony, w porównaniu do innych mediów.

Zaliczka wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!