WordPress Developer / React Developer / NodeJS Developer – Współpraca

Data dodania: 15 kwietnia 2021

Cześć,

Poszukuje do współpracy dwóch lub trzech osób przy projektach WordPress/Woocommerce oraz React/NodeJS. Komunikacja poprzez Slack, zadania przydzielane poprzez Trello lub JIRA.

Wymagania:

1. HTML/CSS/JS/PHP/mySQL – wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz poprawek do stron opartych o platformę WordPress. Fajnie jeśli pisałeś wcześniej jakieś rozszerzenia/wtyczki do WP i możesz to poprzeć repozytorium. Mile widziane doświadczenie z pisania rozszerzeń pod Woocommerce oraz znajomość zagadnień z zakresu optymalizacji pod kątem bezpieczeństwa oraz wydajności WordPress’a.

2. React / NodeJS developer – pracujemy nad rozbudowaną aplikację PWA, która wymaga dalszego nakładu pracy z zakresu front-endu i back-endu. Kod wysokiej jakości, pisany w TypeScript, pozostało do wprowadzenia kilku nowych funkcjonalności, modyfikacji i naprawa bugów.

W tytule proszę zawrzeć słowa kluczowe „WP developer” dla pierwszego stanowiska, lub „React / NodeJS” jeśli interesuje Cię praca nad aplikacją. Podawajcie proszę od razu dostępność w tygodniu, preferowana forma rozliczenia oraz stawki godzinowe.

Do usłyszenia! 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!