WordPress Administrator współpraca

Data dodania: 7 kwietnia 2021

Poszukujemy freelancera WordPress Administratora do stałej współpracy opartej na prowadzeniu od strony technicznej naszych 3 stron internetowych zbudowanych na WordPressie.

Do zadań będzie należało m.in.:
– administracja stronami zbudowanymi na WordPressie
– instalacja wtyczek
– modyfikacja zawartości stron
– modyfikacja szablonów
– optymalizacja serwisu
– kontrola zabezpieczeń
– wykonywanie backupu
i inne w zależności od naszej współpracy.

Wymagamy:
– dobrej znajomości WordPressa
– dobrej znajomości HTML/CSS
– terminowości
– szybkiej reakcji w sytuacji kryzysowej
– stałego kontaktu
– odpowiedzialności i sumienności
Mile widziana będzie również znajomość podstaw SEO.

Oferujemy:
– prace zdalną
– stały dopływ zleceń
– elastyczność

O nas
Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.
Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.
Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.
Zatrudniamy 550 osób w 12 krajach europejskich. Blisko 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.
Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, bardzo proszę o kontakt (matylda.konstanty@media-press.tv)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!