SpecjalisTKA WordPress/WooCommerce poszukiwana (ograniczenie płciowe nieprzypadkowe)

Data dodania: 30 kwietnia 2021

Hej, szukam do stałej współpracy specjalisTKI WordPress/WooCommerce (ograniczenie płciowe nieprzypadkowe), idealnie z doświadczeniem w Divi, ale to nie jest konieczne.

Mam do zrealizowania MVP sklepu z kosmetykami. Dostarczę pełną strukturę, treści, wymagania. Sklep jest już wstępnie postawiony. Trzeba dokończyć wdrożenie struktury, która jest rozbudowana, upiększyć tu i tam, zasilić treścią, zapiąć płatności, zrobić linkowanie wewnętrzne, wdrożyć parę optymalizacji jak WP Rocket i parę poprawek z audytu SEO.

Po uruchomieniu na pewno będę zainteresowany stałą współpracą. Szukam dziewczyny/kobiety (jak wolisz! ;)) z racji tematyki sklepu i potrzeby wsparcia nie tylko w zakodowaniu, ale również w zrozumieniu i wsparciu projektu od strony “miękkiej”. Chciałbym, żeby to był nasz wspólny projekt. Obecnie realizujemy MVP, aby jak najszybciej uruchomić i promować, ale od razu od startu będziemy chcieli zdecydowanie rozwijać dalej.

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o przesłanie krótkiego maila, portfolio i warunków finansowych/formalnych współpracy na m.jackowski @ asper.net.pl. Dzięki! 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!