Rozwój portalu konsultacji online - WP Zlecenia

Rozwój portalu konsultacji online

Data dodania: 7 kwietnia 2021

Poszukujemy WordPress Developera do przejęcia dalszego rozwoju portalu sprzedającego konsultacje online ze specjalistami.

Priorytetowym zadaniem jest rozbudowanie dedykowanego modułu konsultacji o wideo konsultacje z wykorzystaniem zewnętrznej usługi – Zoom, whereby, twillo lub innej oferującej podobne funkcje.

Dalsza współpraca zakładała by rozbudowę panelu konsultanta, realizację funkcji automatycznego generowania rozliczeń z konsultantami, modyfikację procesu potwierdzania konsultacji.

Moduł konsultacji jest oparty o framework Typerocket pro v5 i zintegrowany z Woocommerce, także kluczowa jest znajomość lub możliwość poznania w.w. frameworka (jest to framework mvc inspirowany Laravelem).

Możliwość podjęcia się współpracy "od zaraz" jest dla nas najważniejsza. Dlatego prosimy o zawarcie w zgłoszeniu dostępności czasowej.

A przy okazji: jeśli jesteś developerem, zobacz koniecznie Notification - darmową wtyczkę do zaawansowanych powiadomień

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

pewudev@gmail.com

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.