Rozwój portalu konsultacji online

Data dodania: 7 kwietnia 2021

Poszukujemy WordPress Developera do przejęcia dalszego rozwoju portalu sprzedającego konsultacje online ze specjalistami.

Priorytetowym zadaniem jest rozbudowanie dedykowanego modułu konsultacji o wideo konsultacje z wykorzystaniem zewnętrznej usługi – Zoom, whereby, twillo lub innej oferującej podobne funkcje.

Dalsza współpraca zakładała by rozbudowę panelu konsultanta, realizację funkcji automatycznego generowania rozliczeń z konsultantami, modyfikację procesu potwierdzania konsultacji.

Moduł konsultacji jest oparty o framework Typerocket pro v5 i zintegrowany z Woocommerce, także kluczowa jest znajomość lub możliwość poznania w.w. frameworka (jest to framework mvc inspirowany Laravelem).

Możliwość podjęcia się współpracy "od zaraz" jest dla nas najważniejsza. Dlatego prosimy o zawarcie w zgłoszeniu dostępności czasowej.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!