Poszukuję WP developera nie bojącego się builderów

Data dodania: 9 kwietnia 2021

Cześć,
tytuł trochę baitowy ale trochę w nim prawdy jest, gdyż szukamy do współpracy wpdeva, który potrafi napisać blok go Gutenberga lub shortcode do Elementora i nie jest to zadanie tylko z konieczności :).
Wiemy, że najlepiej jest tworzyć site’y od podstaw z customowymi rozwiązaniami na własnym motywie (i również to robimy), lecz rynek potrzebuje również stron opartych na motywach lub builderach i często potrzebujemy modyfikacji szablonów, dopisania shortcodów lub napisania customowej funkcjonalności do strony opartej o motyw premium.
Napisz do nas na @ coś o sobie, daj znać jakie napisałeś bloki do Gutenberga i shortcody do Elementora, jaka jest Twoja dostępność i stawka.
Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!