WordPress Lead Developer

Data dodania: 5 marca 2021

Poszukujemy developera, który na WordPressie zjadł zęby. Jeśli jednocześnie kochasz WordPressa za to, co oferuje i nienawidzisz ze względu na dług technologiczny to odnajdziesz się w naszym zespole jak u siebie.
My nie zaciągamy długów, nie boimy się PHP 8 oraz ES Next, a na podstawie jaką daje WP budujemy rozwiązania, których się nie wstydzimy.
Staramy się dostarczać kod naprawdę dobrej jakości, w porządnie zaplanowanych projektach oraz używając narzędzi, z którymi przyjemnie jest pracować. Nie lubimy robić powtarzalnych rzeczy, dlatego kapsułkujemy co się da, a resztę ogarniamy CI/CD.

Dlaczego BracketSpace?
Bo firma urosła organicznie, wychodząc od pasji do biznesu, a nie od worka pieniędzy do maszyny do robienia większej ilości pieniędzy. U nas na pierwszym miejscu stoi kod, a za biznes odpowiadają nasi partnerzy.
Mimo bardzo małego zespołu (5 osób) jesteśmy bardzo mocno zorientowani na pracę zespołową, dlatego bardzo cenimy sobie komunikację. Nie karcimy, tylko wspólnie szukamy rozwiązań.

Więcej szczegółów: https://bracketspace.com/jobs/wp-lead-dev-feb21/

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!