Google Web Vitals / WordPress / Zdalnie

Data dodania: 24 marca 2021

Poszukujemy osoby, która wesprze zespół deweloperów w firmie mResell. Rozwijamy swój e-commerce polegający na skupie i sprzedaży online używanych urządzeń Apple. Używamy PHP 7 i WordPress. Projekt ma na celu optymalizację strony i poprawienie m.in wyników Google Web Vitals. Szukamy osoby proaktywnej, która wie czym są LCP, FID, CLS, a jej wiedza i doświadczenie pozwoli samodzielnie pracować nad poprawieniem tych parametrów. Jeśli również PHP/MySQL nie są Ci obce, to rozważamy zaoferowanie pracy w pełnym wymiarze godzin (b2b)
Praca 100% zdalna. Chcemy byś umiał używać GITa (github).
Wymagany komunikatywny angielski.
Wymagamy podpisania NDA.
Kandydatów proszę o przesłanie na wskazany adres email kilku zdań o sobie, skąd jesteś, opisaniu doświadczenia (najlepiej popartego linkami i wynikami) w temacie google web vitals. Rozważymy każdą formę współpracy, ale najbardziej zależy nam na rozliczeniu za godzinę pracy w wymiarze 4h dziennie ("pół etatu"). Prosimy o podanie stawki.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!