NextGen Galeria – potrzeba przerobić kod tak, aby wywoływał dynamicznie galerie dla podstron

Data dodania: 24 stycznia 2021

Galeria Nextgen przerabiana pod indywidualny projekt parę lat temu. Dziś dodaję podstrony, a gdy po ID próbuję wywołać nową galerię, to wywołuje na sztywno jedną już wcześniej utworzoną.

Z poziomu "Manage Albums">"Page link to…" mimo przypięcia do strony też nic nie daje, choć na podstronie galeria linkuje do właściwego ID, to niezmiennie wywołuje galerię z innym ID. Gdy natomiast wpiszę błędne-nieistniejące w ogóle ID galerii, to wtedy w ogóle nie wywołuje galerii.

Mamy stronę A z galerią ID 1, stronę B z galerią ID 2. Tylko, że strona B mimo przypisania ID 2, wywołuje galerię ID 1. Każda nowa strona, którą utworzę i nowa galeria też wywołuje galerię ID 1. Podam błędne ID – brak galerii.

Mogę tylko przypuszczać, że pies jest pogrzebany tutaj:
nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php
gdzie mam ten kod "<?php
$gallery = $nggdb->get_gallery(’44’, 'sortorder’, 'ASC’, true, 0, 0);
?>" – gdy zmieniam 44 na (), to dalej nic – tzn wtedy przestaje mi wywoływać galerie na nowoutworzonych przeze mnie podstronach. Stare działają niewzruszone.
Potrzebuję żeby ktoś przejrzał kod i znalazł logikę, którą posłużył się dawnie programista, który to robił i umożliwił mi sprawne dodawanie kolejnych podstron i galerii do nich.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!