Dodanie funkcji do wtyczki WordPress

Data dodania: 21 stycznia 2021

Potrzebuję rozwiązania, które rozszerzy możliwości działania wtyczki WooChimp (https://codecanyon.net/item/woochimp-woocommerce-mailchimp-integration/6044286), która odpowiada za zapisywanie danych klienta do MailChimp podczas składania zamówienia w sklepie WooCommerce.

Obecnie dzięki wtyczce można "przekazywać" do MailChimp dane zamawiającego (np. imię, nazwisko, adres e-mail, telefon itd.).

Potrzebuję możliwości zapisywania również:
– kategorii produktu
– wariantu produktu

Przykładowy scenariusz:
Klient kupuje bilet na wydarzenie w danym mieście (kategoria), np. w Warszawie. Na stronie produktu wybiera wariant produktu, którym jest płeć (kobieta lub mężczyzna).
Po przejściu do formularza wypełnia swoje dane (imię, adres e-mail, telefon). Dane wpisane przez klienta w formularzu zapisują się automatycznie w MailChimp dzięki wtyczce WooChimp.
Potrzebuję, aby w MailChimp zapisane zostały również informacje o kategorii produktu (miasto – Warszawa) oraz o wariancie produktu (płeć – mężczyzna).

Być może potrzebna będzie do tego również inna wtyczka, np. Checkout Field Editor for WooCommerce – https://www.themehigh.com/product/woocommerce-checkout-field-editor-pro/.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!