Menager sklepu www / grafik

Data dodania: 5 grudnia 2020

Fajna firma kreująca i sprzedająca dekoracje do pokoików dziecięcych szuka kumatej, rzutkiej i fajnej osoby do zespołu. Jest nas 6 i szukamy siódmego ogniwa – kogoś, kto prowadził już sklep internetowy (pracował w firmie, która bazowała na działalności interntowej) i wie, na czym to polega. Wie, na czym polega obsługa panelu, zna grafikę internetową i chce czuwać nad wyglądem i funkcjonalnościa naszego sklepu PL i COM. Praca NIE jest zdalna, jesteśmy w centrum Warszawy, w fajnym miejscu (stara Ochota przy al. Niepodległości) i w naprawdę fajnym gronie.

Wymagania:

– znajomość programów graficznych Adobe / Illustrator i Photoshop i obeznania w przygotowaniu plików pod wymogi internetu

– znajomość WordPress i WooCommerce na poziomie menagera (praca w panelu adm. , dodawanie nowych produktów, zmiany, poprawki od strony panelu wszystko w oparciu o już istniejący system WooCommerce)

– podstawowa znajomość pakietu Office proste analizy sprzedażowe w Excelu

Obowiązki:

– GRAFIKA INTERNETOWA: przygotowywanie grafik promocyjnych / www, FB, IG / na podstawie gotowych wytycznych (opracowanej już linii graficznej i zdjęć)

– TWORZENIE MAILINGÓW internetowych w narzędziach Mailchimp lub Omnisent

– SUPPORT ADMINISTRATORA www: przygotowywanie grafik pod określone specyfikacje

– OPIEKA NAD SKLEPEM WWW: wprowadzanie nowych produktów, zmiana promocji, czuwanie nad wyglądem i zawartością strony www (wyłapywanie błędów funkcjonalnych, merytorycznych, czytanie strony)

– ANALIZA SPRZEDAŻY w programie Excel i wraz z pozostałymi działami planowanie i wdrażanie nowych promocji

Bardzo ważna jest dla nas znajomość zarówno grafiki, jak i panelu administracyjnego WooCommerce. To są dwie rzeczy sine qua non.

Zanim napiszesz, proszę zapoznaj się ze stroną: dekornik.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!