Dostosowanie WP do wymagań (edycja szablonu, dodatkowe funkcje)

Data dodania: 21 grudnia 2020

Dzień dobry!
Mam stronę WP (strzalka.press – jeszcze nie uruchomiona, tylko postawiony mechanizm) i chcę, żeby była nieco inna niż jest.
Zainstalowany motyw: Nirmala.
Potrzebowałbym na ten moment:
– uruchomienia okienek popup z treścią wpisów. Czytelnik po kilknięciu zajawki na stronie głównej otwiera nie stronę z treścią wpisu, tylko okienko popup o określonej szerokości maksymalnej, gdzie zawarta jest treść. Kilknięcie gdziekolwiek na treści wpisu powinno zamykać popup. Popup przewijany, jeśli treść jest dłuższa niż wysokość ekranu. Mam zainstalowaną wtyczkę "WP Post Popup", ale wymaga ona ingerencji w kod, żeby zaczęła działać. Posiada dokumentację, ale boję się sam grzebać.
– dostosowanie wyglądu zajawek (usunięcie autora, usunięcie kategorii, skrócenie daty, a to co zostanie przeniesienie na koniec, żeby nie było nic między tytułem, a zajawką)
– dodanie możliwości filtrowania wiadomości pod względem tagów. Narzędzie nie powinno być na stronie głównej, ale w ustawieniach konta użytkowników. Zarejestrowany użytkownik miałby domyślnie zaznaczone tylko niektóre tagi, ale mógłby po zapłaceniu zaznaczyć sobie dowolne, żeby widzieć inne wpisy. Ta opcja docelowo powinna działać dopiero po wykupieniu abonamentu. Planuję używać wtyczki "Fast Micro Pay" do pobierania płatności i realizowania dostępu.
– jeśli jakiś wpis jest niedostępny dla aktualnie zalogowanego (lub w ogóle nie zalogowanego) użytkownika, to zamiast zajawki na stronie głównej powinien pojawiać się wąski pasek z tytułem oraz link "wykup dostęp". Czyli taka zajawka, ale bardzo minimalistyczna, z którą nic nie można zrobić, co najwyżej przejść na stronę startu płatności. Po zalogowaniu i przy posiadaniu wykupionego abonamentu, paski znikają, a pojawia się normalna, klikalna zajawka i możliwość przejścia do artykułu.
– zrobienie czegoś, żeby można było w zajawce na stronie głównej mieć dwa obrazki. Jeden jako reprezentacja wpisu, a drugi to dopasowana do szerokości kolumny miniaturka obrazka z pierwszego bloku (akapitu). Niektóre wpisy chciałbym, żeby były bez treści pisanej. Nie wszystkie wpisy mają być takie. Redaktor powinien móc sobie wybrać, czy na stronie głównej ma być obrazek i tekst, czy obrazek i obrazek. Ten sposób wyświetlania zajawki może być zrobiony przez "format wpisu" lub jakkolwiek inaczej.

Przy realizacji dopuszczam możliwość kupowania wskazanych modułów, jeśli są potrzebne.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!