Dodawanie specjalistów z frontend + wyszukiwarka

Data dodania: 31 grudnia 2020

Chcę zbudować stronę zawierającą listę specjalistów, która docelowo ma wyglądać mniej więcej tak:

Element 3

Dowolna, niezarejestrowana osoba powinna mieć możliwość dodania w łatwy sposób takiej podstrony za pomocą czytelnego formularza (dodanie fotki, tagów, kategorii, opisów itd) – Każda chmurka to osobny i ustandaryzowany custom post type – tak by w przyszłości łatwo można było edytować wygląd szablonu. Można użyć jakieś wtyczki typu: https://plugin-planet.com/usp-pro/ lub ktoś może mieć coś własnego 😉

Po dodaniu wpisu – admin powinien dostać maila, a strona powinna wisieć w panelu jako szkic.

Pod wpisem – znajduje się przycisk po kliknięciu którego idealnie powinien odpalić się formularz z zaczytanymi wszystkimi danymi z custom post type z wpisu, możliwością ich edycji i zastąpienia po zatwierdzeniu przez administrację – alternatywnie po prostu formularz kontaktowy z odnośnikiem do wpisu, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak rozwiązać opcję nadpisywania obecnych wpisów nowymi tak by to wisiało do weryfikacji przez administratora.

Po dokonaniu zmian / publikacji – aktualizacji powinna ulec data widoczna w stopce wpisu.

Jako admin – chcę mieć w miarę prostą możliwość dodania kolejnych custom post type (chmurek) w przyszłości.

Ponadto nie wszystkie pola w formularzu będą wymagane – gdy pole pozostaje puste – chmurka nie powinna być generowana lub powinna zawierać placeholder (a więc muszą one się jakoś w miare dynamicznie sortować jako grid / masonry ). Fajni gdyby część wpisów mogła być duplikowana (np: kilka numerów telefonów lub adresów). Pola też powinny zawierać walidację (czyli adres, czas wizyty, numer telefonu, e-mail itd). Oczywiście wsparcie dla Google Captcha, by nie zalał mnie SPAM 😉

Specjaliści mają być możliwi do wyszukania za pomocą dynamicznej wyszukiwarki:
Aktualnie testuję: https://searchandfilter.com/
Przykład: https://dev.skyday.eu/ – trzeba by to jakoś ładnie osylować – no chyba, że ktoś ma już jakieś własne gotowe rozwiązanie 😉

Motyw na którym pracujemy to oczywiście Divi: https://www.elegantthemes.com/

Dodatkowo (nie ma to prioritetu) – każdy z specjalistów mógłby być też umieszczony na mapie – różne kategorie mają inne kolory markerów (+ możliwość filtrowania ich po kategoriach, np: sami elektrycy). Adres pina powinien być dynamicznie pobierany z custom post type.

Zależy mi też na tym, by całość była dodana w formie osobnego pluginu – tak by śmiało można było aktualizować motyw / powiązane pluginy.

Budżet: elastyczny – w zależności od przedstawionego doświadczenia oraz dostępnych funkcji (np: czy wpisy można będzie edytować, czy będą oznaczone na mapie, czy dodatkowo trzeba będzie odnawiać licencję na jakieś 3rd party wtyczki itd). Dodatkowo dobrze udokumentowany kod do edycji custom post type / stylu strony lub gui w panelu admina ma wpływ na wynagrodzenie i chętnie poznam obie wyceny zanim się na którąś zdecyduję.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!