budowa sklepu z około 15 produktami dla nowej marki

Data dodania: 15 grudnia 2020

Dzień Dobry,

potrzebujemy wdrożyć sklep na WooCommerce dla nowo powstającej marki (produkty kosmetyczne dla pań). Interesuje nas całościowa oferta na zaprojektowanie designu, zaprogramowanie oraz przedstawienie oferty utrzymaniowej po wdrożeniu serwisu. Produktów nie będzie dużo, około 15.

Strona powinna zawierać informacje wizytówkowe (homepage, o nas, kontakt, regulamin itp), blog (raczej standardowy, tj. strona główna bloga, kategorie, wyszukiwarka, pojedynczy post, bez komentarzy) oraz właściwy sklep na woocommerce (około 15 produktów w 3 kategoriach).

Interesuje nas raczej wariant nie-szablonowy. Księga znaku będzie gotowa w styczniu 2021 (logo, moodboards).

Odpowiem tylko na najciekawsze propozycje, proszę o przesłanie na e-mail skróconego portfolio oraz orientacyjnych widełek kwotowych na zaprojektowanie, zaprogramowanie oraz utrzymanie strony. Dla najbardziej perspektywicznych ofert prześlę NDA i będziemy kontynuować rozmowy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!