Przywrócenie sklepu do działania

Data dodania: 25 listopada 2020

Dzień dobry,
Prace dla promocjebhp.pl
Na ten moment nie można dokonać zakupu czy dodać nowego produktu. Czasami strona pokazuje problemy z połączeniem z baza mysql – hosting mserwis.pl twierdzi że u nich ok. Kilka dni temu była aktualizacja na serwerze – obsługa nowszych języków. Strona mogła paść też ze względu na sabotaż jednego z tutejszych wykonawców/oszustów – na moim FB (konta Przemysław Rafał) wskazuje kto a po szczegóły zapraszam bo tu nie wolno.
Po wtopie, do prac nad stroną zaprosiłem panią Martę – jestem bardzo zadowolony, strona spełniała moje oczekiwania ale obecny problem wymaga zdaje się innej wiedzy.
W momencie finalizowania transakcji wyskakuje błąd – \"nie można utworzyć zamównienia\" i tyle.
Próby dodania nowego produktu (przez admina w panelu) kończą się informacją że serwer sql nie odpowiada lub że jest przeciążony.
Przemysław Rafał

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!